Duty - Allods
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Mongoose - scout

Go down

Mongoose - scout Empty Mongoose - scout

Pisanie  Cytherea Pon Maj 31, 2010 1:43 am

Witam Smile

Mając już trochę leveli na karku i pojedynków w Asee, postanowiłem iż mój build będzie wyglądał następująco:

http://allodsbase.com/en/talents#_2gx1q1vgu3x1e30c1yc61ocfhw2yc321u8w2 (zostały jeszcze 3 pkt i 2 rubiny do ulokowania).
Do 40lvl i resetu jeszcze trochę brakuje więc jest okazja by go przetestować.

Dlaczego akurat tak?
Widziałem już wiele buildów, czytałem różne opinie i wskazówki, wiele już razy zostałem podeptany i doszedłem do wniosku, że najlepszą metodą walki będzie powalić przeciwnika na ziemię i nie pozwolić mu już wstać oraz dodatkowo zwiększyć możliwości wychodzenia z opresji, gdy sprawy pójdą nie tak jak trzeba.

1. Double Shot (rank3) - mój głowny skill, jednak pamiętać trzeba że pochłania dużo energii i nie działa na krótkim dystansie.
2. Steady Shot (rank3) - działa przy każdej odległości jednak nie wart inwestowania w niego rubiny.
3. Caltrops (rank1) - 60% powinno raczej wystarczyć.
4. Recoil (rank3) - by w trudnej sytuacji jak najdalej oddalić się od przeciwnika, 25 yardów.
5. Camouflage (rank1) - wystarczy, używany tylko do ucieczki lub by podejść przeciwnika, nie działa jednak w czasie walki.
6. Eagle Vision (rank3) - większość pojedynków odbywa się na średnim i krótkim dystansie więc nie widzę sensu by rozwijać to na maxa (może dodam 1 rubin więcej).
7. Flash Bomb (rank3) - oślepia wszystkich przeciwników w rejonie 5 yardów, 8 sekund by mieć większe szanse na wydostanie się z kłopotów.
8. Hasty Disguiste - pozwala stać sie niewidzialnym w czasie trwania walki, jednak trwa tylko 10 sek i nie zawsze działa.
7. Antiquing + Poisonous Powder - puder wykrywa niewidzialnych i a trucizna utrudnia życie casterom w rzucaniu czarów.
8. Rapid Fire - (ranged skill) oprócz damage, utrzymuje leżącego przeciwnika na ziemi przez kolejne kilka sekund.
9. Sambo Roll - (melee skill) powala przeciwnika na glebę gdy mnie dopadnie, potem mogę odskoczyć (Recoil) lub wbić przeciwnika w ziemię Sloughterhousem.
10. Sloughterhouse - (melee skill) jak Rapid Fire, tylko trochę dłużej.
11. Ninjutsu - by oba powyższe skille móc wykonać z każdego kąta.

No to chyba tyle. Pożyjemy (lub nie) i zobaczymy co z tego tak naprawdę wyjdzie Smile Komentarze i porady chętnie widziane.

Pozdrawiam

P.S. Build częściowo zainspirowany po obejrzeniu tego filmiku:
https://www.youtube.com/watch?v=e1EeK855wj0

Cytherea
Co ja tutaj robię?

Liczba postów : 4
Join date : 15/05/2010
Age : 43
Skąd : Gdynia / Londyn / Watford UK

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach