Duty - Allods
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Isuzu - Scout

3 posters

Go down

Isuzu - Scout Empty Isuzu - Scout

Pisanie  Isuzu Wto Maj 25, 2010 2:10 pm


Isuzu
Co ja tutaj robię?

Liczba postów : 3
Join date : 22/05/2010

Powrót do góry Go down

Isuzu - Scout Empty Re: Isuzu - Scout

Pisanie  lisek400 Wto Maj 25, 2010 3:22 pm

build bez sensu. Stedy shot jest skillem, ktory po 25lvl traci sporo na swojej uzywalnosci, bo zastepuje go double shot. Rubinki pod niego sa zbedne. Caltrops wystarczy na 1 lvl. Traunqil Arrow to kolejny skill bez sensu, bo dziala tylko jak atakujesz ciagle ta strzala. Zapoznaj sie z tym najlepiej:
http://allods-online.pl/forum/index.php/topic,1556.0.html
lisek400
lisek400
Umiem pisać!

Liczba postów : 22
Join date : 17/05/2010
Age : 37

Powrót do góry Go down

Isuzu - Scout Empty Re: Isuzu - Scout

Pisanie  Aniol Wto Maj 25, 2010 8:08 pm

Ale nawet w tym linku co podales Lisek stead shot jest na 3 lev Cool Pozatym aby dojsc do double shota trzeba wlozyc min 17 talentow najpierw.. a jakos lev trezba zdobyc... ( tutaj najszybszy sposob na zdobycie tego .. wyszedl mi 20 lev min na podstawowym stead shocie...
http://allodsbase.com/en/talents#_2gx5e761xyy) meczarnia raczej...
Pozatym mozna bedzie pozniej zrobic reset i bez steady shota walnac build ...
Aniol
Aniol
Officer

Liczba postów : 23
Join date : 12/05/2010
Age : 51
Skąd : Kalisz

Powrót do góry Go down

Isuzu - Scout Empty Re: Isuzu - Scout

Pisanie  lisek400 Sro Maj 26, 2010 6:29 am

ale ja nie mowilem, zeby nie wbijac go do 3 poziomu. Ja mowie tylko, zeby nie inwestowac rubinow pod niego, ktore zacznie sie dawac dopiero ok 20lvl, bo najwazniejsze na poczatku to podbicie lucka
lisek400
lisek400
Umiem pisać!

Liczba postów : 22
Join date : 17/05/2010
Age : 37

Powrót do góry Go down

Isuzu - Scout Empty Re: Isuzu - Scout

Pisanie  Isuzu Czw Maj 27, 2010 9:51 am

lisek400 napisał:Stedy shot jest skillem, ktory po 25lvl traci sporo na swojej uzywalnosci, bo zastepuje go double shot. Rubinki pod niego sa zbedne.

Steady shot to podstawa Scouta, i nic nie traci na wartości, bo double shot działa tylko do pewnego dystansu jeśli cel podejdzie zbyt blisko to go nie użyjesz.

lisek400 napisał:Traunqil Arrow to kolejny skill bez sensu

Musiałem gdzieś dać 1 punkt żeby móc dawać dalej

lisek400 napisał:Caltrops wystarczy na 1 lvl.

Dałem na 3 lvl ponieważ w ogóle nie inwestowałem w fire enchant więc miałem wolne punkty.

lisek400 napisał:build bez sensu.

Prosiłem o opinie co byście zmienili / dodali a nie mówienie czy ma on sens czy nie, dla ciebie może być bez sensu, dla mnie będzie najlepszym jaki można zrobić.

lisek400 napisał:Zapoznaj sie z tym najlepiej: http://allods-online.pl/forum/index.php/topic,1556.0.html

Wybacz ale nie mam zamiaru czytać wykładów 15 latka który, dobił do 40lvla i myśli że jak ma max lvl to jest pro w danej klasie i wie o niej wszystko (niestety, ale większość PL żyje w takim przekonaniu).

To by było na tyle z mojej strony Smile

Isuzu
Co ja tutaj robię?

Liczba postów : 3
Join date : 22/05/2010

Powrót do góry Go down

Isuzu - Scout Empty Re: Isuzu - Scout

Pisanie  lisek400 Czw Maj 27, 2010 10:28 am

rdk i prolizek sa jedynymi polskimi scoutami, ktorzy robia jakies zamieszanie w pvp. Twoj build co podales pamieta czasy jeszcze cbt, gdzie wszystko opieralo sie na teorii opisow skilli. Praktycznie wyglada to tak, ze jesli ktos zblizy sie do Cb na odleglosc, gdzie double shot nie dziala, to w pvp i hc to albo uciekasz jak ma pow 20% hp, albo giniesz, bo jestes na 2-3 hity warriora/palladyna, a inne klasy Cie zestuntuja, a w hc jestes na max 2hity z fioletowym sprzetem. Do dobijania starczy steady shot na 3ranku bez podbijania w rubinach.

@DOWN

redk gra innym charem i wchodzi tylko na astrale, a prolizek musi grac w jakis nieprzystepnych godzinach (dla mnie), bo mimo, ze go nie widuje to 4 dni temu dostalem listem poty od niego


Ostatnio zmieniony przez lisek400 dnia Czw Maj 27, 2010 11:42 am, w całości zmieniany 1 raz
lisek400
lisek400
Umiem pisać!

Liczba postów : 22
Join date : 17/05/2010
Age : 37

Powrót do góry Go down

Isuzu - Scout Empty Re: Isuzu - Scout

Pisanie  Aniol Czw Maj 27, 2010 11:17 am

I jak zwykle u wszystkich nas (nawt umnie Shocked ) pojawil sie syndrom "czytania ze zrozumieniem" Surprised .
Chodzi jak zwykle oto ze w EU wersji drzewka talentow (czyli tam gdzie sa rubiny) nazywaja sie od glownego skilla jaki jest na ich srodku.
Czyli skill Steady Shot ktory kupujemy za punkty jako skill urzywamy , a nie podkrecamy Steady Shota jako drzewka talentow rubinami. (czyli lewy gorny rog ).To ze rdk i prolizek to nie sa a byli... jakos niewidac ich juz teraz.

Pozatym nadal twierdze ze nawet super uber pro poradnik jest o k... tylnej krzyzowej do rozbicia bo styl gry nim moze mi niepasowac.
Najwazniejsze to nie tylko znac same zalety klasy.Tylko jej wady i wiedziec czego unikac.A tego zaden obcy , nawet najlepszy build niezagwarantuje.
Aniol
Aniol
Officer

Liczba postów : 23
Join date : 12/05/2010
Age : 51
Skąd : Kalisz

Powrót do góry Go down

Isuzu - Scout Empty Re: Isuzu - Scout

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach