Duty - Allods
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Afrodytka - Summoner

2 posters

Go down

Afrodytka - Summoner Empty Afrodytka - Summoner

Pisanie  afrodytka Wto Maj 18, 2010 11:34 am

Tak wyglądałby mój idealny summoner gdybym nie zepsuła go na początku ładowaniem sie w acic bolta

LINK

Ale jako że w grze dostepne jest tylko 35 rubinów ewentualnie 36 to zmieniła bym to tak:

wersja dla 35 rub

Sugestie mile widziane

afrodytka
Umiem pisać!

Liczba postów : 16
Join date : 15/05/2010

Powrót do góry Go down

Afrodytka - Summoner Empty Re: Afrodytka - Summoner

Pisanie  lisek400 Wto Maj 18, 2010 1:35 pm

http://allodsbase.com/en/talents#_3gx1sfqj0fx430gc1080y3gg4ff0820y87300sc10

tu masz moj build summonera, ktory robilem pod pvp i heroiki. Summonera nie stac, zeby nie brac np perc +15%
lisek400
lisek400
Umiem pisać!

Liczba postów : 22
Join date : 17/05/2010
Age : 37

Powrót do góry Go down

Afrodytka - Summoner Empty Re: Afrodytka - Summoner

Pisanie  Go?? Wto Maj 18, 2010 2:36 pm

Jeśli chcesz, możesz zerknąć na mój build który stworzyłem zbierając wiedzę z przeróżnych info na temat summonerów wyczytanych na forach Smile

LINK

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Afrodytka - Summoner Empty Re: Afrodytka - Summoner

Pisanie  afrodytka Wto Maj 18, 2010 3:37 pm

lisek400 napisał:http://allodsbase.com/en/talents#_3gx1sfqj0fx430gc1080y3gg4ff0820y87300sc10

tu masz moj build summonera, ktory robilem pod pvp i heroiki. Summonera nie stac, zeby nie brac np perc +15%

Perca zawsze mozna podciagnąc eq, a vampiryzm leczy peta, mnie i daje krople krwi. Wg mnie kwestia stylu gry i co komu pasuje.

afrodytka
Umiem pisać!

Liczba postów : 16
Join date : 15/05/2010

Powrót do góry Go down

Afrodytka - Summoner Empty Re: Afrodytka - Summoner

Pisanie  Go?? Wto Maj 18, 2010 3:45 pm

Perca zawsze mozna podciagnąc eq
Owszem, choć tu muszę zgodzić się z liskiem, +15% to za dużo żeby z tego zrezygnować, szczególnie, ze z equipu moim zdaniem dużo lepiej celować w luck'a

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Afrodytka - Summoner Empty Re: Afrodytka - Summoner

Pisanie  lisek400 Wto Maj 18, 2010 3:49 pm

jesli myslisz o end game pvp/hc to sie przejedziesz na tym swoim "stylu gry". dodanie +15% do perca kosztem np inta zmniejszy Ci dmg o 1/4, nie dodanie perca do poziomu ~10% zmniejszy Ci dmg o 1/2. Te rubiny sa podstawa i co prawda mozesz isc inna droga, ale wtedy zapomnij o pvp i hc, bo ani dobry dd, ani dobry support nie bd z Cb
lisek400
lisek400
Umiem pisać!

Liczba postów : 22
Join date : 17/05/2010
Age : 37

Powrót do góry Go down

Afrodytka - Summoner Empty Re: Afrodytka - Summoner

Pisanie  afrodytka Wto Maj 18, 2010 5:07 pm

Może macie racje ja jednak będę uparta i pójdę inną ścieżką. Perc poniżej 10% powinien być wystarczający przynajmniej tak sądzę i kilka osób to potwierdziło. Jedyny błąd który bym zmieniła to zamiana wisienek na coś innego, choć i to nie do końca. Jak to mówią wyjdzie w praniu. Pozdrawiam wszystkich.

Jeszcze pytanie do liska czy grałeś tym swoim buildem na hc i pvp czy to tylko teoria? A jeśli grałeś to czemu nie grasz? W guildi nie ma summa na 40 lev a przynajmniej jeszcze wczoraj nie było.

afrodytka
Umiem pisać!

Liczba postów : 16
Join date : 15/05/2010

Powrót do góry Go down

Afrodytka - Summoner Empty Re: Afrodytka - Summoner

Pisanie  Go?? Wto Maj 18, 2010 5:26 pm

afrodytka napisał:Może macie racje ja jednak będę uparta i pójdę inną ścieżką. Perc poniżej 10% powinien być wystarczający przynajmniej tak sądzę i kilka osób to potwierdziło. Jedyny błąd który bym zmieniła to zamiana wisienek na coś innego, choć i to nie do końca. Jak to mówią wyjdzie w praniu.
Jeśli chodzi o Cold Eye, to w większości buildów/guidów jakie widziałem ludzie doradzali wpakować w niego 3 rubiny, aczkolwiek jest to Twoja postać i jeśli chcesz "być uparta" i zrobić inaczej nikt Ci tego nie broni. Ja osobiście uważam, że lepiej jest grać "gorszym" buildem który sprawia przyjemność niż męczyć się z "lepszym" (oczywiście gorszy/lepszy to pojecia względne Smile )

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Afrodytka - Summoner Empty Re: Afrodytka - Summoner

Pisanie  lisek400 Wto Maj 18, 2010 6:12 pm

mam summka na zak'u 40lvl i tak gralem nim w pvp i na hc dosc dlugo i nadal wpadam robic hc raz na jakis czas. Czemu nie gram nim caly czas?? Bo poprostu na ZAK'u jest za malo osob na sensowne pvp, a bic ciagle grupe 10 tych samych osob nie sprawia mi przyjemnosci, ale moze wymienie go na sumka na isa ;p
lisek400
lisek400
Umiem pisać!

Liczba postów : 22
Join date : 17/05/2010
Age : 37

Powrót do góry Go down

Afrodytka - Summoner Empty Re: Afrodytka - Summoner

Pisanie  afrodytka Sro Maj 19, 2010 12:06 am

Pytanie do liska. Czy bez tego perca da się dojść do q na water of death czy raczej cieżko sie bedzie grało?

afrodytka
Umiem pisać!

Liczba postów : 16
Join date : 15/05/2010

Powrót do góry Go down

Afrodytka - Summoner Empty Re: Afrodytka - Summoner

Pisanie  lisek400 Sro Maj 19, 2010 1:23 am

da, ale bd trudno :p lepiej poswiecic 2-3 dni na farmieni golda i miec spokoj pozniej
lisek400
lisek400
Umiem pisać!

Liczba postów : 22
Join date : 17/05/2010
Age : 37

Powrót do góry Go down

Afrodytka - Summoner Empty Re: Afrodytka - Summoner

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach