Duty - Allods
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Zeddicus - Mag

3 posters

Go down

Zeddicus - Mag Empty Zeddicus - Mag

Pisanie  Zeddicus Wto Cze 29, 2010 9:41 pm

Oto mój Mag
A to planowany Build

Build opracowany przezemnie dla Magów Cold/Lighting. Komentarze mile widziane Smile
Zeddicus
Zeddicus
Umiem pisać!

Liczba postów : 32
Join date : 19/06/2010

Powrót do góry Go down

Zeddicus - Mag Empty Re: Zeddicus - Mag

Pisanie  Crrev Wto Lip 06, 2010 10:52 am

Po pierwsze - dałeś za dużo rubinów (o 3), ale problem ten zniknie wraz z dzisiejszym patchem, więc mniejsza z tym.
Po drugie - skoro build ice/lightning to po co 3lvl fire arrow? Po co 3 rubiny w calefaction? Czemu wogóle nie ma thunderbolta? Itd. Etc.
Po trzecie - patrząc ogólnie na ten build, na hc sie nie przydasz za bardzo - słabo rozwinięte skille cc (jak Icy grave czy fire wall), na pvp też jedynie jako wsparcie (sam za wiele nie zrobisz - brak Elemental Cooperation). Pulse lightning (20s. cd, 8s. casta, uh) - tylko jeżeli grasz Kanianem który ma racial skill pozwalający na nieprzerwany casting.
Crrev
Crrev
Admin

Liczba postów : 56
Join date : 09/05/2010
Age : 37

Powrót do góry Go down

Zeddicus - Mag Empty Re: Zeddicus - Mag

Pisanie  Zeddicus Sro Lip 07, 2010 10:29 am

W Fire Arrowa dałem bo jak widzisz inne skille które chce mieć na 3 lvl już mam ale to nieważne bo zamiast Fire Arrow dam Fire Ball (tu może zabraknąć 1 talenta ale jakos rozwiaże ten problem). Thunderbolta nie mam bo ma dlugi cast i ma gówniany dmg.
Pulsa dałem bo jest silny i bije 6x i ten np 1x bije tyle co 1x Fire Arrow a leci takich kulek 6 w ciagu 6s a Fire Arrow ma 1,5s casta więc zyskuje jakies 2s. Gram Kanianem. Te 3 ruby w Calefaction żeby zwiekszyć siłe Fire Ball o te 9% a jest to bardzo dużo tak samo Fire Wall którego używam zawsze na początku walki. Elemental Cooperation nie mam bo uważam to za zbędny skill ale jeszcze przemyśle aby w niego władować. Icy Grave nie dałem na wiecej niż 1 lvl bo sie nie opłaca bo jak rzuce np na hc Icy Grave to ktoś go zaatakuje zasypanego moba i już nie będzie zasypany więc nie ma sensu co do Fire Wall widze na Kalku że pod wplywem kolejnych lvl nic sie nie zmienia więc szkoda talentów.
Zeddicus
Zeddicus
Umiem pisać!

Liczba postów : 32
Join date : 19/06/2010

Powrót do góry Go down

Zeddicus - Mag Empty Re: Zeddicus - Mag

Pisanie  Tendarin Sro Lip 07, 2010 5:24 pm

ale wiesz w hc wlasnie my nie atakujemy zasypanych i bijemy pojedynczo moby czyli te co bije tank
Tendarin
Tendarin
Umiem pisać!

Liczba postów : 26
Join date : 09/05/2010
Age : 32
Skąd : Gdansk

Powrót do góry Go down

Zeddicus - Mag Empty Re: Zeddicus - Mag

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach