Duty - Allods
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Firstone - Psi

4 posters

Go down

Firstone - Psi Empty Firstone - Psi

Pisanie  Firstone Wto Maj 25, 2010 1:56 pm

Pierwsza kwestia to mój nick... FIRSTone w wolnym tłumaczeniu na polski 'ten pierwszy'. Niekoniecznie Firestone co znaczy w wolnym tłumaczeniu 'ognisty kamień', a ja jako Seer bynajmniej z ogniem niewiele wspólnego mam...

A przejdźmy do konkretów, mój set talentów:

http://allodsbase.com/en/talents#_3oxdofr4arxc239rsa3y10831060o3y1coc1g

Wszelkie uwagi mile widziane.
Pozdrawiam

Firstone
Umiem pisać!

Liczba postów : 31
Join date : 14/05/2010

Powrót do góry Go down

Firstone - Psi Empty Re: Firstone - Psi

Pisanie  Firstone Sob Cze 05, 2010 1:23 pm

Żadnej odpowiedzi nie było więc widać mój set talentów jest idealny i nie do przyczepienia się :d

Firstone
Umiem pisać!

Liczba postów : 31
Join date : 14/05/2010

Powrót do góry Go down

Firstone - Psi Empty Re: Firstone - Psi

Pisanie  Tendarin Sob Cze 05, 2010 4:39 pm

heheh albo jest wiekszosc co sie poprostu nie zna na psi
Tendarin
Tendarin
Umiem pisać!

Liczba postów : 26
Join date : 09/05/2010
Age : 32
Skąd : Gdansk

Powrót do góry Go down

Firstone - Psi Empty Re: Firstone - Psi

Pisanie  Kutamitasa Nie Cze 13, 2010 4:46 am

Hmm, a ja myślałem, że to FirStone Wink
Rozmawialiśmy o psi w grze i nie bardzo chce mi się to wszystko powtarzać więc jeśli docelowo wprowadzasz jakieś zmiany to zrób tu tez update.
No i mogłbyś napisać do czego ten build jest stworzony bo np. hc odpadają;>

pzdr
Kutamitasa
Kutamitasa
Officer

Liczba postów : 6
Join date : 12/05/2010

Powrót do góry Go down

Firstone - Psi Empty Re: Firstone - Psi

Pisanie  Firstone Pon Cze 14, 2010 3:03 pm

Zmieniłem coś ten set.
http://allodsbase.com/en/talents#_3oxdqvqtaixc239rsa3y10831060o3y1coc1g
Teraz już na hc można iść a w pvp chyba też się przeżyje. Mam wątpliwości co do mental shield jedynie, pozdrawiam i liczę na konstruktywną bardziej lub mniej krytykę

Firstone
Umiem pisać!

Liczba postów : 31
Join date : 14/05/2010

Powrót do góry Go down

Firstone - Psi Empty Re: Firstone - Psi

Pisanie  Kutamitasa Pon Cze 14, 2010 9:17 pm

Właśnie też mam wątpliwości co do MS - to bardziej PvP skill i jak już ktoś się na niego decyduje to najlepiej na max. Problem w tym, że wchłania tylko obrażenia fizyczne czyli magia i doty przechodzą, a w sytuacji kryzysowej na PvE spokojnie wystarcza nasz rasowy skill.
Mental Twin - skill do levelowania i 1vs1 PvP. Na 40 i na dodatek w party raczej w ogóle się nie przydaje. Na rank 2 powinien wystarczyć jeśli ktoś chce oszczędzić punkty.
Spectral Assassin - rank 1. Nie można używać na co silniejszych bossów (red ring), pozostałe PvE chyba nie ma sensu, a na PvP raczej służy jako dywersja i sianie paniki wśród niedoświadczonych graczy:P Skuteczny na rangerow to pewne...
Will Suppression - tu właśnie nie wiem co daje dawanie punktów, jeśli zwiększa szansę zadziałania to myślę, że opłaca się podbić.
No i Pain Transfer na koniec bo z niego w razie konieczności też można odjąć jeśli ktoś bardziej nastawia się na build cc.

Co do rubinów:
Wg. mnie Combative Focus obowiązkowo - w sytuacji 1vs1 PvP w zasadzie zapewnia wygraną... przeczytaj ten piękny opis;>
Stress Resistance - warto się zastanowić, na 26lvl mam czasem potężne stacki MO, na 40 pewnie jest nie lepiej.
Bad Karma vs Nerv Pinch - podobno dzięki NP wymienione skille wykrywają ukrytych/niewidzialnych graczy, więc jak dla mnie NP wins;)
Temporal Acceleration - opis b. fajny tylko nie wiem jak długo to działa (?)
Enlightened Path - ja raczej pominę, drugi raz na ten sam cel raczej nie da się rzucić (resist po zerwaniu)... a przerwy w pve się przydają choćby dla kontrolowania MO.

Opuściłeś jeszcze pasywy do perc i int myślę, że w nie pójdę kosztem np. Dominate Mind.

O.K. to sobie popitoliłem. Mam psi na 26lvlu więc do eksperta mi daleko... wyrozumiałość itp. wskazana

pzdr Wink
Kutamitasa
Kutamitasa
Officer

Liczba postów : 6
Join date : 12/05/2010

Powrót do góry Go down

Firstone - Psi Empty Re: Firstone - Psi

Pisanie  Firstone Sro Cze 16, 2010 1:07 pm

Mental Twin się przydaje na 40stym, Spectral Asasin również ma zastosowania w pvp aczkolwiek raczej na 3lvl się nie opłaca. Will Supression na 1lvlu wystarczy spokojnie. Hypno tym bardziej na 1lvlu do CC wystarcza.
Pain Transfer to całkiem całkiem DPS, nie jak Choke ale jednak.
Mental Shield zdaje się powinno się raczej wyżej wbić korzystając z talentów wziętych ze spectrala na przykład.

Combative focus przydaje się tylko przy walce z innym Psionem. Stress to hm... Jak lvlowałem to dużo miałem tego, na 40stym to już niewielkie dawki mam. On przybywa jeśli często używa się powiązanych z mentalem skilli jak destroy consciousness. Przy lvlowaniu bardzo się przydaje i często się używa. Na 40stym to na hc okazjonalnie a na pvp raczej też nie do końca ciągle. Do 5 stacków to nie ma problemu większego.
Temporal Acceleration to już mówiłem Ci że 5s trwa.
Nerve pinch - no racja
Pozdrawiam

Firstone
Umiem pisać!

Liczba postów : 31
Join date : 14/05/2010

Powrót do góry Go down

Firstone - Psi Empty Re: Firstone - Psi

Pisanie  Firstone Pią Cze 18, 2010 12:29 pm

Pozwole sobie spamować...

Mam teraz nowe dwie koncepcje gry po resecie talentów. Pierwsza:
http://allodsbase.com/en/talents#_3oxdrrqtahxc23brsa3y10821060o3ycsc1g

Wyróżnia się tym, że stawiam trance na najwyższym poziomie. Daje to 60s immuinity od Mental Overload.

Druga moja koncepcja różni się od pierwszej że stawiam mental shield na 3 poziomie a nie Trance.

Pozdrawiam i liczę na liczne komentarze (marzyciel)

Firstone
Umiem pisać!

Liczba postów : 31
Join date : 14/05/2010

Powrót do góry Go down

Firstone - Psi Empty Re: Firstone - Psi

Pisanie  Shit_hapends Pią Cze 18, 2010 6:44 pm

Dobrze że jesteś realistą marzycielu:)
Shit_hapends
Shit_hapends
Umiem pisać!

Liczba postów : 28
Join date : 14/05/2010
Age : 41
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

Firstone - Psi Empty Re: Firstone - Psi

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach