Duty - Allods
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

VOID....

+4
Idelhim
Firstone
Zeddicus
Shit_hapends
8 posters

Go down

VOID.... Empty VOID....

Pisanie  Shit_hapends Pon Lip 12, 2010 11:19 am

czy mi się wydaje czy jakos tak pusto jest na naszej gildi?? hmm.. kiedy sie nie zaloguje nikogo nie ma olaliscie już grę po nieudanym paczu czy jak to tam wygląda?Smile
Shit_hapends
Shit_hapends
Umiem pisać!

Liczba postów : 28
Join date : 14/05/2010
Age : 41
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

VOID.... Empty Re: VOID....

Pisanie  Zeddicus Pon Lip 12, 2010 1:32 pm

A myślisz że dlaczego szukamy inne gry? Oczywiście kto by sie męczył... nawet nie ma perfum 24h do kupienia na AH wiec to jest równoznaczne z końcem gry tam samo jak koniec zarabiania na Allodsie ahh a myśleli ze teraz kasa sie im posypie jak wprowadzą patcha żal mi ich teraz ich zarobki spadną o 4/5 jak nie wiecej juz nawet nikt nie spamuje ze sprzeda golda lub ze chce isc na hc, dc itp. To juz koniec tej gry... Rolling Eyes
Zeddicus
Zeddicus
Umiem pisać!

Liczba postów : 32
Join date : 19/06/2010

Powrót do góry Go down

VOID.... Empty Re: VOID....

Pisanie  Firstone Pon Lip 12, 2010 2:18 pm

My z Crrevem, Idelem, Shevem i takimi różnymi się dobrze bawimy Razz
Pozdro

Firstone
Umiem pisać!

Liczba postów : 31
Join date : 14/05/2010

Powrót do góry Go down

VOID.... Empty Re: VOID....

Pisanie  Idelhim Pon Lip 12, 2010 2:19 pm

primo : mozna kupic perfumy kazdego rodzaju na ah
secundo : gra jest trudniejsza i przez to wiekszosc sie wykruszyla ale nadal jest wporzadku
Idelhim
Idelhim
Umiem pisać!

Liczba postów : 34
Join date : 10/06/2010

Powrót do góry Go down

VOID.... Empty Re: VOID....

Pisanie  Shit_hapends Pon Lip 12, 2010 2:33 pm

nie no fakt dobrze się można bawic ale pacz to porpstu poroniony pomysł i FOD jednak chyba był lepszym rozwiazaniem bo go zawsze można bylo bez problemy zdjąć szkoda tylko że poleci sporo osób bo zmiany się nie podobają i robi się mała void. Szkoda ^^
Shit_hapends
Shit_hapends
Umiem pisać!

Liczba postów : 28
Join date : 14/05/2010
Age : 41
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

VOID.... Empty Re: VOID....

Pisanie  Zeddicus Pon Lip 12, 2010 5:40 pm

Idelhim ty zapewnie grasz warkiem ktoremu z dmg an defa nic sie nie zmienilo
Zeddicus
Zeddicus
Umiem pisać!

Liczba postów : 32
Join date : 19/06/2010

Powrót do góry Go down

VOID.... Empty Re: VOID....

Pisanie  Firstone Pon Lip 12, 2010 5:49 pm

Ja gram psionem, Idel gra meele healerem, Crrev gra magiem, Shevaral gra summonerem. Sry, warka nie ma

Gra jest trudniejsza ale to wcale nie jest wielki jej minus. Są plusy, 99,5% noobów zrezygnowało, niestety również duża część dobrych graczy. No ale liczymy że z czasem unormują się ceny i część dobrych graczy wróci.

Uwierzcie, DA SIĘ GRAĆ!
No i mieć fun z tego, a o to przecież chodzi Smile

Pozdrawiam Razz

Firstone
Umiem pisać!

Liczba postów : 31
Join date : 14/05/2010

Powrót do góry Go down

VOID.... Empty Re: VOID....

Pisanie  Idelhim Pon Lip 12, 2010 8:19 pm

Firstone ma calkowita racje nic dodac nic ujac..

gra trudniejsza ale da sie grac nawet bez perfum
Idelhim
Idelhim
Umiem pisać!

Liczba postów : 34
Join date : 10/06/2010

Powrót do góry Go down

VOID.... Empty Re: VOID....

Pisanie  Bumelant Pon Lip 12, 2010 8:32 pm

Piszecie że "da się grać", powiedzcie czy robicie hc albo latacie w astral, czy nadal bijecie impów pod TT, czy tlko grindujecie mobki które możecie jeszcze jakoś zabić? Grać da się nawet w sapera, ale czy sprawia to przyjemnośc to już inna kwestia.

Bumelant
Umiem pisać!

Liczba postów : 17
Join date : 21/05/2010
Skąd : Łódź

Powrót do góry Go down

VOID.... Empty Re: VOID....

Pisanie  Shevaral Pon Lip 12, 2010 10:40 pm

HC - TAK

ASTRAL - NIE, NAWIGACJA TRUDNIEJSZA I CIĘŻEJ ZNALEŹĆ ALLOD WIEC NARAZIE TO ODPADA

BICIE IMPOW - W MOIM PRZYPADKU NIE, PRZED PATCHEM TEGO NIE ROBIŁEM TERAZ TEZ NIE, ZA INNYCH SIĘ NIE WYPOWIEM

a czy to sprawia przyjemność? hm ja gram po to by mieć kontakt z fajnymi ludźmi, jeśli owych spotykam i jest mi z nimi dobrze to zmiany w allodsie nie maja znaczenia. Nie gram by być najlepszy za wszelka cenę i wszystkiego się SZYBKO dorobić, patch utrudnia gre ale nie zabiera przyjemności z gry bo tu głównym czynnikiem są ludzie a nie nadchodzące czy obecne patche.

Takie jest moje zdanie...

Shevaral
Co ja tutaj robię?

Liczba postów : 4
Join date : 11/06/2010
Skąd : Wroclaw

Powrót do góry Go down

VOID.... Empty Re: VOID....

Pisanie  Zeddicus Pon Lip 12, 2010 10:47 pm

Da sie grać?! Gdybys nie dawał rady mobowi na swoj lvl i bil o 3/4 mniej to bys tak nie mowil mnie jeden mob na moj lvl zabija! Zwykly! zaden boss
Zeddicus
Zeddicus
Umiem pisać!

Liczba postów : 32
Join date : 19/06/2010

Powrót do góry Go down

VOID.... Empty Re: VOID....

Pisanie  Firstone Pon Lip 12, 2010 11:06 pm

Z Shevem się zgadzam, jedno uzupełnienie, całkiem dużo impów ma już lvle wyższe niż 40 więc ciut kiepsko, equip i tak każdy z nas miał zbyt kiepski na pvp przed patchem wiec nic specjalnie się z pvp nie zmienia...

Co do mobów to my zabijamy bez perfumy moby na swój lvl, elity też daje rade. Z perfumą jest normalnie więc jeśli nie udaje się zabić moba bez perfumy to bierz perfumę. Pewnie equip masz nie ten.
Pozdrawiam

Firstone
Umiem pisać!

Liczba postów : 31
Join date : 14/05/2010

Powrót do góry Go down

VOID.... Empty Re: VOID....

Pisanie  Tendarin Pon Lip 12, 2010 11:12 pm

no coz z perfumami sa problemy bo powiedzmy szczerze niekazdy lvl nawet jesli beda na AH niebedzie mogl ich kupic wiec to wiele nie pomaga
Tendarin
Tendarin
Umiem pisać!

Liczba postów : 26
Join date : 09/05/2010
Age : 32
Skąd : Gdansk

Powrót do góry Go down

VOID.... Empty Re: VOID....

Pisanie  Kregon Czw Lip 15, 2010 9:41 am

no jesli chodzi o mnie to ja nie mam jak grac bez perfum, bo ani 1 mooba w dragon nie ubije :/ bo jako ze tank jestem to mam za maly lvl i dmg by ubic :/ a zarazem moob mi zjezdza cale hp w czasie jak ja mu moze 30-40% ;/ wiec mam grindowac do 40 lvl? by moc dalej robic q? :/ ech :/ troche dluuuugo mi to zajmie ;/

Ps. z powodow zdrowotnych musialem zrezygnowac z roboty wiec juz jestem...

Pss. Warkowi nic ze skillow prawie nie zmienili, ale dmg jest taki jak u innych klas :> poprostu skille tylko zostaly prawie nie ruszone

Kregon
Officer

Liczba postów : 64
Join date : 29/05/2010
Skąd : Wrocław

http://www.kaloh.org

Powrót do góry Go down

VOID.... Empty Re: VOID....

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach