Duty - Allods
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Wybory

3 posters

Go down

Wybory Empty Wybory

Pisanie  Firstone Sob Maj 15, 2010 11:55 pm

No ktoś musi być pierwszy i zacząć korzystać z tego działu Razz
Zbliżają się wybory, już 20 czerwca odbędą się. Zachęcam wszystkich pełnoletnich do wzięcia udziału w wyborach. Jeśli w dniu wyborów będziecie poza miejscem zamieszkania (albo bardziej zameldowania) oferuję poradnik jak głosować mimo to.

http://www.glosujbezmeldunku.pl/

To działa, wiem, bo w poprzednich wyborach zorganizowałem wspólne głosowanie dla klasy
Pozdrawiam i jeszcze przed wyborami przypomnę o tym by wziąć w nich udział Razz

Firstone
Umiem pisać!

Liczba postów : 31
Join date : 14/05/2010

Powrót do góry Go down

Wybory Empty Re: Wybory

Pisanie  Crrev Pon Maj 17, 2010 5:45 pm

Jak najbardziej popieram. Nawet ja, pomimo mojej sporej niechęci do polityki i wszystkiego co z nią związane staram się "zaliczyć" każde wybory. I choćby nie było nikogo kto jakoś specjalnie zdobywa nasze zaufanie, zawsze znajdzie się mnóstwo oszołomów których nie chcielibyśmy widzieć u władzy. Należy też pamiętać że kto nie głosuje nie ma potem prawa narzekać na złą sytuację w naszym kraju ponieważ nie zrobił nic aby to zmienić.
Tak więc Duty - do urn! Cool
Crrev
Crrev
Admin

Liczba postów : 56
Join date : 09/05/2010
Age : 37

Powrót do góry Go down

Wybory Empty Re: Wybory

Pisanie  Go?? Wto Maj 18, 2010 1:07 pm

Crrev napisał:Tak więc Duty - do urn! Cool

Czy jestem jedyną osobą której skojarzyło się to z kremacją? Shocked

Ale co do samego tematu... może i jestem ignorantem jeśli chodzi o wszelkiego rodzaju wybory, ale osobiście nie interesuję się polityką i nie znam dobrze kandydatów ani ich programu. Czasem lepiej jest nie głosować na ślepo "byle by tamten inny nie wygrał", bo można jeszcze gorzej trafić. W każdym razie mały apel do wszystkich którzy zdecydują się jednak iść... ekhm... do urn... dobrze się zastanówcie i nie głosujcie pod wpływem emocji Neutral

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Wybory Empty Re: Wybory

Pisanie  Firstone Wto Maj 18, 2010 1:54 pm

W wypadku braku znajomości programów i profili ideologicznych partii i braku chęci poświęcenia chwili i poznania ich polecam wrzucenie nieważnego głosu czyli pustej kartki. To jest również deklaracja.
Pozdrawiam i również radzę wybrać słusznie

Firstone
Umiem pisać!

Liczba postów : 31
Join date : 14/05/2010

Powrót do góry Go down

Wybory Empty Re: Wybory

Pisanie  Idelhim Pią Cze 18, 2010 11:59 am

maly skrot dla niezdecydowanych Smile

https://2img.net/r/ihimizer/img695/4613/v16y.jpg

zestawienie skilli rasowych itp Very Happy
Idelhim
Idelhim
Umiem pisać!

Liczba postów : 34
Join date : 10/06/2010

Powrót do góry Go down

Wybory Empty Re: Wybory

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach